Automatyzacja i optymalizacja pracy firmy

Projektujemy optymalne procesy biznesowe dla Ciebie i Twojego zespołu

Zarówno Ty jak i Twoi pracownicy mają ograniczony czas na wykonanie swoich zadań, których z miesiąca na miesiąc przybywa nawet w najmniejszych firmach. Zatrudnianie nowych pracowników pociąga za sobą kolejne znaczne koszty. Jak więc usprawnić ich pracę? Podpowiemy Ci jak poprawić obecnie wykonywane czynności, wyeliminować te zbędne i nieefektywne oraz zredukować aktywność poświęcaną niepotrzebnym wyjątkom. Wskażemy najlepsze narzędzia do optymalizacji wykonywania zadań by znacząco skrócić czas realizacji.

Czy wiesz, że nawet w małych firmach około 40% czasu pracy pochłania wykonywanie prostych i powtarzalnych czynności?

Działania te, zwykle nie przynoszą firmie, żadnych widocznych przychodów. Można więc uznać, że są one jedynie Twoim kosztem. Czy stać Cię na ponoszenie tego kosztu?

Wspólnie przekierujemy ten czas na kwestie znacznie bardziej istotne np. poznawanie potrzeb i budowanie relacji z klientem czy ulepszanie produktów, co przełoży się na realny rozwój Twojej firmy. 

Gdy prowadzisz nawet bardzo mały biznes, często wcielasz się w wiele ról jednocześnie. Każdego dnia na Twojej głowie piętrzą się miliony zadań. Jedne są niezwykle istotne, wymagające stuprocentowej uwagi Twojej i Twoich pracowników, a od nich wykonania często może zależeć zadowolenie Twoich klientów. Inne zaś są proste, powtarzalne, na pierwszy rzut oka mało istotne i niestety pochłaniające mnóstwo czasu. Na szczęście znaczną część z nich można zautomatyzować. Chcemy Ci w tym pomóc!

Wydajność Twojej pracy zależy od stosowanych procesów biznesowych. Ich automatyzacja i optymalizacja zapewnia najkorzystniejsze wykorzystanie zasobów Twojej firmy co przekłada się na jej konkurencyjność na rynku.

Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych jest napędem dla każdej firmy, której celem jest dbanie o klientów i stały rozwój.

Efekty automatyzacji i optymalizacji sposobu pracy

do 1 %

zmniejszone wykorzystanie zasobów ludzkich

do 1 %

wyeliminowanych czynności wykonywanych ręcznie

do 1 %

przyspieszenia czasu realizacji bieżących zadań i projektów

Pomożemy Ci

Zyskasz

Masz pytania?

A może szukasz czegoś więcej? Napisz do nas, przedstaw swoje wymagania.

Z pewnością uda nam się znaleźć to czego potrzebujesz!

W skład tej kwoty powinny wejść wszystkie koszty jakie jesteś gotów ponieść. Nie traktuje tego pola jedynie jako naszego wynagrodzenia. Jeśli nie chcesz, nie musisz deklarować budżetu. Określenie kwoty na projekt pozwoli lepiej dopasować odpowiedzi do Twoich oczekiwań.