Dowiedz się więcej o nas

Firma

Lumifikon to intensywnie rozwijająca się firma, której celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie usprawniania pracy w firmie głównie z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych. Jesteśmy odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie zapewnienia wsparcia w automatyzacji i optymalizacji procesów biurowych i biznesowych w nawet najmniejszych firmach.

Zakres usług

Oferujemy rozwiązania i wsparcie dla firm prowadzących działalność niemal w każdej dziedzinie. Wesprzemy Cię zarówno w stworzeniu procesów firmowych od podstaw oraz dobraniu do nich narzędzi, jak i również pomożemy usprawnić i zoptymalizować posiadane już rozwiązania. Wszystko po to, by każdy proces w Twojej firmie przebiegał sprawnie, wydajnie i błyskawicznie.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego problemu jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania optymalizujące procesy w Twojej firmie. Korzystamy z istniejącego już oprogramowania, tworzymy proste programy realizujące powtarzalne zadania biurowe, jak i również budujemy złożone systemy informatyczne skrojone specjalnie dla Twoich potrzeb.

Cele firmy

Zdobyte kilkuletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami, pokazało, iż nawet w niewielkich firmach istnieje ogrom powtarzalnych zadań, których wykonanie niestety często bywa pracochłonne a tym samym pociąga za sobą liczne koszty.

Naszym celem jest pomoc w redukcji tych właśnie powtarzalnych procesów, poprzez ich automatyzację przy użyciu dedykowanych rozwiązań. Dzięki temu chcemy podnieść jakość procesów i pracy, zmniejszając jednocześnie ryzyko popełniania błędów przez pracowników, a przy okazji w wielu przypadkach obniżając też koszty prowadzenia działalności.