Tworzenie i obsługa aplikacji

Niezawodne oprogramowanie jest kluczem do sukcesu dla Twojej firmy

W natłoku zadań brakuje Ci czasu na stworzenie swojej strony czy też ulepszenie sklepu internetowego? Potrzebujesz sprawnych rozwiązań, a te oferowane na rynku nie spełniają w pełni Twoich oczekiwań? A może masz kilka rozwiązań, które nie chcą spójnie ze sobą działać? Dla nas to nie problem. Oferujemy kompleksowe usługi programistyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od stworzenia prostej strony internetowej po rozbudowane aplikacje i systemy IT.

Gotowe rozwiązania nie spełniają Twoich potrzeb?

Stworzymy dla Ciebie aplikację idealnie do nich dostosowaną!

Gotowe programy dostępne na rynku na pierwszy rzut oka wydają się mieć wszystko, czego potrzebujesz. Niestety, gdy przyjrzymy im się z bliska, nie wygląda to już niestety tak idealnie. W gotowych rozwiązaniach znajduje się albo zbyt dużo dostępnych funkcjonalności, przez co ich koszt jest wysoki a obsługa nazbyt skomplikowana, albo też rozwiązania te nie posiadają tych elementów, które są dla Ciebie istotne, w konsekwencji czego albo część pracy i tak musisz wykonać ręcznie, albo co gorsze, zainwestować w kolejny program. A gdyby tak wyciągnąć z kilku programów żądane opcje i zbić je w nowe rozwiązanie lub też stworzyć zupełnie nowe elementy, nieoferowane do tej pory na rynku? Otrzymamy system idealnie pasujący dla Twojej firmy, który zapewni szybką i sprawną realizację zadań, usprawniając pracę Twojej firmy, pozwalając Ci tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze. Dedykowane oprogramowanie pozwala na elastyczne dostosowanie jego elementów do nawet najbardziej specyficznych wymagań. Może być dynamicznie rozbudowywany, wraz z pojawiającymi się nowymi potrzebami. To nie Ty musisz dopasowywać swoją firmę do gotowego oprogramowania, lecz nasz program dostosuje się w każdym jego punkcie do struktury Twojego biznesu.

Brak zbędnych funkcji znacznie uprasza ich obsługę, dzięki czemu nie musisz zatrudniać wykwalifikowanych pracowników czy też przeprowadzać złożonych i czasochłonnych szkoleń, co pociągałoby za sobą kolejne zbędne koszta. Pamiętaj, że to Twoja działalność liczy się najbardziej!

Dodatkowo w zależności od Twoich potrzeb, każde dedykowane rozwiązanie może być dostępne zarówno lokalnie w siedzibie Twojej firmy, jak i w formie platformy internetowej dostępnej online dla Twoich pracowników. Oczywiście przy zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa dostępu i ochrony danych.

Posiadasz już kilka oddzielnych systemów, jednak nie działają one spójnie?

System magazynowy jest oddzielną jednostką, działającą niezależnie od sklepu a dane księgowe musisz wprowadzać do oddzielnego programu? Zintegrujemy Twoje system w jeden spójnie działający system informatyczny. Dzięki temu wszystkie informacje będziesz miał w jednym miejscu, a ich przetwarzanie będzie odbywało się błyskawicznie przy jednoczesnej minimalizacji błędów.

Nie masz czasu dbać o wykorzystywane oprogramowanie?

Twój sklep jest w nieaktualnej wersji? Pracownicy zgłaszają potrzebę zmian w konfiguracji aplikacji, ale nie masz czasu ich wykonać? Coś nie działa i trzeba ustalić czemu? Czy może jedna z Twoich stron została zaatakowana przez złośliwe oprogramowanie?

We wszystkich tych przypadkach, możemy świadczyć dla Ciebie i Twojej firmy stałe wsparcie. Współpracując z nami, zapomnisz o problemach z działaniem aplikacji, których używasz do pracy. Zamiast poświęcać czas na walkę z oprogramowaniem, skupisz się na dbaniu o swoich klientów!

Chętnie wesprzemy Cię w utrzymaniu stron i portali internetowych, czy to napisanych specjalnie dla Ciebie, czy np. z użyciem popularnych rozwiązań jak WordPress, Joomla, Drupal.
Masz sklep internetowy? To żaden problem pracowaliśmy z WooCommerce, PrestaShop, Magento, Sote Shop. Mieliśmy też okazję budować rozwiązania dla firm, których sklepy były zintegrowane z systemami klasy ERP (magazyn, księgowość, CRM) dostarczanymi np. przez Comarch.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, przy aplikacjach jak JIRA, Confluence, Gitlab itp. również możemy je utrzymywać. Niezawodność narzędzi do prowadzenia projektów bezpośrednio przekłada się na komfort pracy całego zespołu — i my to wiemy doskonale!

Sklep internetowy? Żaden problem!

Oferuj swoje produkty w sieci, zwiększając tym samym zasięg świadczonych usług oraz popularność marki.

Coraz częściej wszelkiego rodzaju działalność handlowa opiera się właśnie o sklepy internetowe, niejednokrotnie wypierając sklepy stacjonarne szczególnie w przypadku małych i średnich firm, gdzie utrzymanie sklepu stacjonarnego pociąga za sobą znaczne koszty jego utrzymania. Sklep internetowy powoli staje się nieodzownym elementem niemal każdego biznesu.

Pomożemy Ci w rozpoczęciu Twojej przygody z e-commerce, opierając sklep o dostępne popularne rozwiązania takie jak PrestaShop czy Magento, albo stworzymy nowe, dedykowane pod Twoje potrzeby, dobierzemy odpowiednie komponenty, doradzimy również optymalne parametry serwera, które zapewnią sprawne i nieprzerwane funkcjonowanie sklepu.

Masz już sklep, lecz nie działa on tak wydajnie, jakbyś sobie tego życzył?

Przyjmujemy wyzwanie! Przeprowadzimy audyt Twojego sklepu, wskażemy wszystkie wadliwe punkty, zaproponujemy najlepsze rozwiązania oraz oczywiście wdrożymy je dla Ciebie i zadbamy o sprawne działanie całej konstrukcji. Sprawdź sam, w jak dużym stopniu zoptymalizowany sklep przekłada się na zwiększoną ilość zamówień!

Brak czasu na wprowadzanie zmian i poprawek w Twoim sklepie?

Rozwój działalności jest czymś procesem pożądanym, naturalnym więc jest konieczność rozbudowy aplikacji i wprowadzania bieżących zmian. Na Twojej głowie spoczywa mnóstwo obowiązków, dlatego prace nad sklepem powierz nam, by zająć się tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Strona internetowa? Do dzieła!

O tym, jak istotna jest rola posiadania strony prezentującej Twoją firmę, nie ma potrzeby wspominać. Nie zawsze jednak możesz poświęcić czas na jej budowę. Z pomocą przychodzi Lumifikon! Pomożemy Ci stworzyć od nowa Twoją stronę internetową, która swym unikalnym wyglądem odróżni Cię od konkurencji bądź też zoptymalizujemy kod obecnej, by działała sprawniej.

A może szukasz czegoś więcej? Napisz do nas, przedstaw swoje wymagania. Z pewnością uda nam się znaleźć to czego potrzebujesz!

Dlaczego Lumifikon?